Коротка гра по-українські.
- Нікітін Олексій
- 9 дек. 2017 г.
- 2 мин. чтения
Обновлено: 16 дек. 2017 г.

Якщо б у світі існувала корупційна премія Дарвіна, то безперечними цьогорічними лауреатами стали б судді з міста Дніпро. Адже ці два поважні пана, вирішили дати хабар не кому небудь, а особисто керівнику САП України - Назару Холодницькому. При чому не де-небудь, а прямо в його кабінеті.
Рішення панів суддів вибити клин - клином з першого погляду здається алогічним. Навіть виникає думка про можливу штучність ситуації або якісний фарс.
Але проаналізувавши вказану трагікомедію- починаєш розуміти. Вона є дуже показовою і логічною для української держави.
Пани судді просто вирішили зіграти в звичну для них коротку гру і були впевнені, що не існує людини яка б в неї не зіграла. Їх викривлена роками хабарів логіка, цього не змогла прорахувати.
Коротка гра стала найпотужнішим фактором в новітній історії України.
Ціле покоління людей, що народилося та виросло у радянському союзі в епоху масового патерналізму, безініціативності та дефіциту. Раптово опинилося на зламі епох, коли після довгого застою світ почав різко змінюватись. Тому єдина тактика, яку вони знайшли опинившись у вирі подій- тактика швидкої гри.
Коли треба робити, ділити, брати, давати, прямо тут і прямо зараз, тому що завтра все може змінитися. Коли ніхто не вибудовує довгострокову стратегію, не намагається збудувати щось нове.
26 років в Україні іде анти стратегічна коротка гра по розподілу и паразитуванню на тому, що залишилось від ненависного радянського союзу.
Політики, чиновники, судді, приходять до влади з короткою стратегією свого терміну. За який необхідно урвати побільше, а там будь що буде з тією Україною. Жити в цій країні вони та їх діти не планують. А якщо й планують то за 5-метровими парканами і з охороною.
Враховуючи радянський фактор дефіциту - обмеження на кількість урваного у більшості патологічно відсутнє. І при достатній кількості ресурсів - закінчується все золотими батонами, унітазами та трунами.
В коротку гру грають виборці, коли продають за свої голоси, тут і зараз. Не думаючи про майбутні п'ять років. Коротка гра - це віра в лозунги популістів, які роками обкрадають Україну, але все ще претендують взяти владу, як не вилами і косами, так грузинським профілем.
А враховуючи, що середній вік виборця в Україні наблизився до 50 с гаком років, перспектива обрання популіста в Президенти стає цілком реальною.
Будь-яке існування без стратегічного довгострокового планування в сучасному світі є ходьбою по колу з парою лежачих грабель. І тут вже або череп трісне, або розум з'явиться.
У випадку з Україною – майорить надія, що розум з'явиться скоріше, адже ресурсів для короткого розподілу стає дедалі менше. Як і тямущих людей на території України.
Адже примітивна гра в мінливому та багатополярному світі штовхає Україну на шлях самогубства.
Нікітін Олексій
http://kiyinfo.com/korotka-gra-po-ukrayinski/
Comentarios